Praca

Firma Technotop Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku w transporcie międzynarodowym pod marką TESLOX. Jesteśmy stabilną  i nowoczesną firmą, której głównym zadaniem  jest zapewnienie naszym klientom usług na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz nam w tym pomóc dołącz do nas.
Kliknij przycisk „Aplikuj” lub zadzwoń pod numer telefonu: ‎+48 532 751 212

Opis stanowiska:

  • Realizacja transportów towarów w transporcie międzynarodowym;

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E + karta kierowcy do tachografu;
  • ADR mile widziane;
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym min. 3 lata;
  • Kurs na przewóz rzeczy, badania lekarskie, psychotechnika;
  • Niekaralność;
  • Potwierdzenie poprzedniego zatrudnienia jako kierowca;

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie miesięczne nawet do 2100 EUR;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Terminowe płatności;
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • Jazda nowoczesnym pojazdem, minimum 2016r., marki: MERCEDES, SCANIA, VOLVO, RENAULT.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat.C+E + karta kierowcy do tachografu;
  • ADR mile widziane
  • Chęć i predyspozycje do pracy w transporcie międzynarodowym;
  • Kurs na przewóz rzeczy, badania lekarskie, psychotechnika. Pomagamy w uzyskaniu wymaganych dokumentów;

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 900 EUR /miesiąc;
  • Opłacone szkolenie – czas trwania 2-3 miesiące;
  • Ubezpieczenie;
  • Zatrudnienie w naszej firmie po ukończeniu stażu – nawet 2100eur/mc;

  • kierowanie busem do 3,5T (plandeka, 8, 9, 10-cio paletowa),
  • obsługa załadunków i rozładunków,
  • prowadzenie dokumentacji przewozowej zgodnej z obowiązującymi przepisami prawa,
  • dbałość o czystość i sprawność techniczną samochodu,
  • prawidłowe zabezpieczenie ładunku

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie w transporcie międzynarodowym min. 6 -miesięcy – Unia Europejska, Skandynawia i Szwajcaria
  • praca w systemie 2/2 ( 2 tygodnie w trasie, 2 tydzień zjazd),
  • duża dyspozycyjność, uczciwość, punktualność i sumienność,
  • umiejętności wypisywania i zarządzania dokumentami przewozowymi CMR itp,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • umiejętność posługiwania się nawigacją,
  • podstawowej znajomości obsługi samochodu w zakresie mechaniki (wymiana koła, kontrola płynów eksploatacyjnych, wiązanie plandeki),
  • znajomości języka obcego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – każdy dzień płatny
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę,
  • szkolenia,
  • niezbędne narzędzia do pracy – samochód, telefon służbowy, nawigację, skaner
Back to top
Visit Us On InstagramVisit Us On Facebook