Praca

Chcesz zostać kierowcą?

KIEROWCA z kategorią prawa jazdy „B” w transporcie międzynarodowym

masakrejszyn

Zakres obowiązków:

  • kierowanie busem do 3,5T (plandeka, 8, 9, 10-cio paletowa),
  • obsługa załadunków i rozładunków,
  • prowadzenie dokumentacji przewozowej zgodnej z obowiązującymi przepisami prawa,
  • dbałość o czystość i sprawność techniczną samochodu,
  • prawidłowe zabezpieczenie ładunku

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie w transporcie międzynarodowym min. 6 -miesięcy – Unia Europejska, Skandynawia i Szwajcaria
  • praca w systemie 4/1 ( 4 tygodnie w trasie, 1 tydzień zjazd),
  • duża dyspozycyjność, uczciwość, punktualność i sumienność,
  • umiejętności wypisywania i zarządzania dokumentami przewozowymi CMR itp,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • umiejętność posługiwania się nawigacją,
  • podstawowej znajomości obsługi samochodu w zakresie mechaniki (wymiana koła, kontrola płynów eksploatacyjnych, wiązanie plandeki),
  • znajomości języka obcego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – każdy dzień płatny
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę,
  • szkolenia,
  • niezbędne narzędzia do pracy – samochód, telefon służbowy, nawigację, skaner

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio na adres e-mail: praca@teslox.pl bądź kontakt telefoniczny: 0 22 726 75 89

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926) ”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Back to top