O firmie

Teslox

Szybko, sprawnie, zawsze na czas!

Teslox jest dynamicznie rozwijającą się spółką, oferującą kompleksową obsługę w zakresie transportu, spedycji, logistyki krajowej i międzynarodowej. Codziennie udowadniamy, że jesteśmy firmą, która nie tylko świadczy usługi najwyższym poziomie, ale również uważnie wsłuchuje się w wymagania klientów. Cały czas poszerzamy ofertę i dążymy do pełnego zaspokojenia wszystkich potrzeb, związanych z transportem krajowym i międzynarodowym.

3

Rozwijamy się dla Ciebie!

Kiedy rozpoczynaliśmy działalność, mieliśmy duże plany i nadzieje. Dzięki 100% zaangażowaniu każdego pojedynczego pracownika, firma szybko dojrzała i wspięła się na wyżyny w branży. Wkroczyliśmy na wymagający rynek międzynarodowy. Nie spoczywamy jednak na laurach i dzień po dniu, wciąż się rozwijamy. Teraz jeszcze dynamiczniej niż kiedykolwiek!

Podstawowym obszarem działania firmy Teslox są kraje Unii Europejskiej oraz kraje Europy Wschodniej. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się tylko do tych lokalizacji. Pracujemy nad tym, by maksymalnie poszerzyć wpływy i umożliwić naszym klientom transport towarów wszędzie tam, gdzie tego potrzebują.

Dysponujemy własną, nowoczesną i rozbudowaną flotą pojazdów, liczącą  47 samochodów ciężarowych Iveco o tonażu do 3,5 tony, a do końca roku planujemy powiększyć ją o kolejnych 30 sztuk. Wszystkie pojazdy wyposażone są w zaawansowane technologie, ułatwiające sprawną i bezpieczną realizację transportów. Realizujemy dostawy całopojazdowe i drobnicowe, a strategiczne rozlokowanie baz wyjazdowych blisko dróg wylotowych i ważnych węzłów komunikacyjnych, umożliwia płynny przejazd pomiędzy punktami oraz szybki załadunek i rozładunek towarów.

Zaangażowanie, profesjonalizm, terminowość!

Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych specjalistów – ludzi z wieloletnim doświadczeniem, pasją oraz odpowiednim podejściem do klienta. O naszym sukcesie decyduje to, że nie wykonujemy tak po prostu swojej pracy. Kochamy to, co robimy, a w trasy wyjeżdżamy z nieukrywaną przyjemnością. Nasi kierowcy posiadają najwyższe kompetencje i są specjalnie przeszkoleni do jazdy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Stawiamy szczególny nacisk na wysoką jakość usług, terminowość i profesjonalizm w kontaktach z kontrahentami, gdyż to właśnie zadowolenie klienta jest dla nas najcenniejsze.

auto 3.

sda

Dlaczego współpraca z Teslox będzie korzystna dla Ciebie?

  • Dysponujemy własną, nowoczesną flotą transportową,
  • Dokładamy wszelkich starań, by ładunek został odpowiednio zabezpieczony,
  • Zatrudniamy wykwalifikowany personel,
  • Nasi kierowcy posiadają wysokie kompetencje i umiejętności jazdy w każdych warunkach,
  • Stawiamy na stały rozwój i poszerzanie kompetencji,
  • Oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta,
  • Gwarantujemy NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ usług,
  • Towar zostanie dostarczony zawsze na czas!

Doskonale wiemy, że sprawny i terminowy transport ma szczególne znaczenie dla przedsiębiorstw zajmujących się produkcją. Jesteśmy właśnie po to, by pomóc Twojej firmie się rozwinąć i zwiększyć możliwości importu i eksportu produktów do wszystkich krajów Unii Europejskiej.

Teslox – Transport międzynarodowy i spedycja. Pracujemy na Twój sukces!

Back to top
Visit Us On InstagramVisit Us On Facebook